Yeni Renault Megane Satışta!

Araba severler arasında kendine has bir hayran kitlesi bulunan yeni Renault Megane, HB versiyonu ile Türkiye’de satışa çıktı.

Benzinli ve dizel motor seçenekleri ile satışa sunulan Megane HB, çift kavramalı EDC otomatik vites kutusu ve altı veya yedi vitesli versiyonlarıyla esneklik, dinamik performans ve düşük yakıt tüketimi sunarken mekanik vites kutularının tepkiselliği ve ekonomikliğinin keyfini de sonuna kadar yaşamanızı sağlayacak. Energy Dci 110 Eco2 Motor, Energy Tce 130 Motor, Energy Dci 130 Motor isminde 3 motor seçeneği ile sunulan araç, yakıt tüketiminizi %12'ye varan oranlarda azaltabilecek ECO seçeneğe sahip. İçinizde güçlü duygular uyandıracak kendine has EDGE dizayn LED farlar ile kendine hayran bıraktıran yeni Megane’ın dinamik dizaynı üst kalite malzemeler ile şekillendirilmiş. Sürüş keyfinizi arttırmak için tasarlanmış 8,7“ büyük dikey dokunmatik ekran, R-LINK 2, Head-up Display, Multi-Sense gibi özelliklere sahip yeni Megane, 70.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

08.04.2016

Diğer Haberler

Koleos Yıl Sonunda Geliyor! 05.09.2016

Renault'nun yeni D SUV segmentindeki aracı Koleos’un, yıl sonunda satışa sunulması planlanıyor.

ASF Otomotiv Fortune 500’de! 29.07.2016

Türkiye otomotiv pazarının yükselen değerlerinden ASF Otomotiv, Türkiye'nin en başarılı şirketlerinin yer aldığı Fortune 500 Listesi’ne üst üste ikinci kez girmeyi başardı.

Renault Talisman, ASF Renault Kartal Showroom'da! 08.03.2016

"Hayatın akışını, duruşun belirler" sloganı ile farklı bir deneyim yaşatmaya geleceğinin sinyallerini veren ve heyecanla beklenen Renault Talisman, ASF Renault Kartal Showroom'da!

Renault Elektrikli Arabalar Avrupa'da 1 Numara! 02.02.2016

Renault’nun geçtiğimiz yıllarda piyasaya sürdüğü ZOE Avrupa’da en çok satan elektrikli araba oldu. Kangoo Z.E. ise Avrupa’da en çok satan elektrikli LCV olmayı başardı.

Taralı Alan İhlal Tespit Sistemi Hakkında Sık Sorulan Sorular 07.01.2016

Taralı Alan İhlal Tespit Sistemi'nin yürülüğe girmesiyle beraber akıllara pek çok soru işareti geldi. Bu sorulardan bazılarını cevapladık: