Bir Kader Değil, Felsefedir Başarı: Türkiye'nin En Çok Satan Bayisi!

Bu yıl da şaşırtmadık. Yaptığımız 22,077 adetlik araç satışı ile Türkiye'nin En Çok Satan Bayisi, 4,568 adetlik Renault Grubu (Renault/Dacia) perakende satışı ile de Türkiye Birincisi olduk.

Tam 14 yıldır toplam araç satışındaki liderliğimizi asla bırakmadık! 2016 yılında da 22.077 adetlik araç satışı ile hem kendi tarihimizin hem de sektör tarihinin rekorunu kırdık ve bu yıl da Türkiye’nin En Çok Satan Bayisi biz olduk. #Renault ve #Dacia grubunda yapmış olduğumuz 4.568 adetlik perakende satışı ile Türkiye Birincisi olmanın haklı gururunu yaşıyor bu haberi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Liderliği korumanın lider olmaktan daha zor olduğunu bilerek bu yolda siz değerli müşterilerimiz ile beraber yürüyoruz. Her zaman size layık olmaya çalışıyor bir kez daha bu yolda bizimle yürüdüğünüz için sizlere teşekkür ediyoruz. #turkiyeninencoksatanbayisi

 

 

 

 

 

05.01.2017

Diğer Haberler

Koleos Yıl Sonunda Geliyor! 05.09.2016

Renault'nun yeni D SUV segmentindeki aracı Koleos’un, yıl sonunda satışa sunulması planlanıyor.

ASF Otomotiv Fortune 500’de! 29.07.2016

Türkiye otomotiv pazarının yükselen değerlerinden ASF Otomotiv, Türkiye'nin en başarılı şirketlerinin yer aldığı Fortune 500 Listesi’ne üst üste ikinci kez girmeyi başardı.

Renault Talisman, ASF Renault Kartal Showroom'da! 08.03.2016

"Hayatın akışını, duruşun belirler" sloganı ile farklı bir deneyim yaşatmaya geleceğinin sinyallerini veren ve heyecanla beklenen Renault Talisman, ASF Renault Kartal Showroom'da!

Renault Elektrikli Arabalar Avrupa'da 1 Numara! 02.02.2016

Renault’nun geçtiğimiz yıllarda piyasaya sürdüğü ZOE Avrupa’da en çok satan elektrikli araba oldu. Kangoo Z.E. ise Avrupa’da en çok satan elektrikli LCV olmayı başardı.

Taralı Alan İhlal Tespit Sistemi Hakkında Sık Sorulan Sorular 07.01.2016

Taralı Alan İhlal Tespit Sistemi'nin yürülüğe girmesiyle beraber akıllara pek çok soru işareti geldi. Bu sorulardan bazılarını cevapladık: