Kangoo Multix

Genel

İç Mekan Genişliği

Baş Döndüren Boyutlar

Yeni Kangoo’nun geniş bagajında yüksekliği ayarlanabilen bagaj örtüsü bulunuyor. Yarı yüksekliğe yerleştirilen tablet sayesinde yükleme alanını iki ayrı bölüme ayırabiliyorsunuz. Yüksek cisimleri koltuğun arkasına rahatça yerleştirip taşıyabilirsiniz. Uzunlamasına yerleştirilmiş tavan barları her hangi bir alet kullanmaksızın tek bir el hareketiyle bir mini port-bagaja dönüşebiliyor.

Farklı Kullanım Özgürlüğü

İki hareketle, 1/3 2/3 katlanan arka banketi yatırarak düz bir zemin elde edebilirsiniz. Çok sayıda eşya yerleştirme gözü, yeni tavan barları, modüler büyük bagajı ve düz zemini ile Yeni Kangoo ailece çıktığınız tüm gezilerde ideal bir yol arkadaşıdır.

Düz Zemin Konfigürasyonu

Koltuklar bir tek hareketle ve kolayca katlanıyor ve 2.50 metreye kadar yükleme uzunluğu sağlayan düz bir zemin oluşuyor..

Sürüş Keyfi

Keşfedin

Virajlardaki dengeli yapısı, güçlü fren sistemi, düşük ses düzeyi sayesinde Yeni Kangoo ile eşsiz bir sürüş keyfi yaşayacaksınız. Dizel motorlar, mükemmel performansı düşük yakıt tüketimi ile birlikte sunması için tasarlandı. Bunun yanısıra, eksiksiz bir güvenlik için Yeni Kangoo 4 disk fren ve acil fren yardım fonksiyonlu ABS (opsiyonel olarak sunulmaktadır) gibi en son yeniliklerle donatıldı.

Hız Sabitleyici ve Sınırlayıcı

Sabit bir seyir hızının (Hız sabitleme işlevi) veya azami bir hızın seçilmesine olanak verir (Sınırlama işlevi).

Teknoloji

Keyifli Yolculuklar

Navigasyon sistemi* ile en uygun rotaları, en rahat yolları kolayca bulursunuz. Keyifli vakit geçirmek için direksiyondan kumandalı radyo, CD ve MP3 çalar özelliği ile binlerce şarkıyı, mutluluk melodilerinizi nostaljik parçalarınızı ve tabii ki en son hitleride heryere yanınızda götürün.. Aslında Kangoo'da tıpkı sizin gibi çağa ayak uyduruyor.
*opsiyoneldir..

Döşeme

Extreme

Elegie döşeme ve koyu karbon renk harmonisi metal renkli havalandırma ızgaraları ve klima paneli ile devir kadranı çemberi Kangoo Extreme'de doğal olarak yerlerini buluyor. Aracın dışında yarı mat krom renkli kapı kolları ve gövde rengi yan çıtalar otomobilin ahenkli görünüşüne katkıda bulunuyor..

Authentique

Kangoo authentique Titane döşeme koyu karbon direksiyon simidi ve vites kolu ile çok sade tamponlar ve dikiz aynaları uvaları sunuluyor. Yarı mat krom rengi havalandırmaları ızgaraları ve klima kumanda paneli kabine dinamik bir görünüş veriyor.

Privilége

Celcius döşeme, beyaz fonlu sayaçlar, içeride deri kaplı direksiyon simidi, siyah far maskeleri, koyu renkli camlar, yenilikçi tavan barları ile ön ve arka tamponlar, gri ön göğüslük ve arka tampon kızağı Kangoo Privilége'e sportif bir görünüş kazandırıyor..

comments powered by Disqus