Kangoo Express

Genel

Sürüş Keyfi

Keşfedin

Virajlardaki dengeli yapısı, güçlü fren sistemi, düşük ses düzeyi sayesinde Yeni Kangoo’lar ile eşsiz bir sürüş keyfi yaşayacaksınız. Dizel motorlar, mükemmel performansı düşük yakıt tüketimi ile birlikte sunması için tasarlandı. Bunun yanısıra, eksiksiz bir güvenlik için Yeni Kangoo 4 disk fren ve acil fren yardım fonksiyonlu ABS (opsiyonel olarak sunulmaktadır) gibi en son yeniliklerle donatıldı.

Teknoloji

Keyifli Yolculuklar

Navigasyon sistemi* ile en uygun rotaları, en rahat yolları kolayca bulursunuz. Keyifli vakit geçirmek için direksiyondan kumandalı radyo, CD ve MP3 çalar özelliği ile binlerce şarkıyı, mutluluk melodilerinizi nostaljik parçalarınızı ve tabii ki en son hitleride heryere yanınızda götürün.. Aslında Kangoo'da tıpkı sizin gibi çağa ayak uyduruyor. *opsiyoneldir..

Teknolojik Donanım

En iyi koşullarda yoğun olarak kullanılması için en iyi şekilde uyarlanmış bütün opsiyonları sunuyor: hız sabitleme sistemi (cruise control)*, yedek girişli ve Bluetooth® bağlantılı radyo-CD-MP3 çalar, geri vites radarı* … Opsiyon olarak entegre Carminat TomTom® Bluetooth® GPS sistemi ile donatılan Kangoo serileri size en uygun güzergahı kısa sürede bulma ve dolayısıyla yakıt tüketiminizi azaltma olanağı sunar. * Versiyona göre.

İç Mekan

Kolay Erişim

Profesyonellerin bütün ihtiyaçlarını karşılayan birçok eşya gözü, mevcut hacmin tamamından yararlanma olanağı tanıyor. Merkezi modülle vazgeçilmez aksesuarlara kolayca erişebiliyorsunuz.

Konfor Tasarladık

Yeni Kangoo’nun geniş bagajı çok sayıda eşyayı rahatlıkla sığdırabilirsiniz. Yerleşim ve detay kalitesi, iç hacim ve işlevsellikler bir araya gelerek sürücüye gerçek bir kullanım konforu sağlıyor. Bundan böyle aracınızı her gün en iyi koşullarda yoğun olarak kullanırken konforuda beraberinde hissedeceksiniz..

Tasarım

Rahatlığa Tasarlandı

Yeni Kango’lar donanımlı bir ticari araç olmasına rağmen şehir trafiğinde kolayca ilerlemenize ve şehir içi park alanlarında rahatlıkla park etmenize olanak sağlar.

comments powered by Disqus