Trafic Passenger 8+1

Genel

Tasarım

Grup Ruhu

9’a kadar sporcu, müzisyen veya tatilci gence… bagajlarıyla birlikte yolculuk olanağı sunan Trafic Passenger tutkularınıza ve hobilerinize de geniş yer ayırabiliyor: Hem de şaşırtıcı modülerliği sayesinde 3400 litreye kadar varan bagaj hacmi ile. Donanımları ve iç ambiyansı tek hacimli otomobillere yaraşır nitelikte: Şık giydirmeleri, otomatik kliması, konforlu koltukları, çok sayıda eşya yerleştirme gözü, yeni kuşak multimedya ve navigasyon sistemleri… Sizde unutulmaz anılar bırakacak grup seyahatleri için gereken her şey onda var.

Yolculuk Sanatı

Yeni Trafic eksiksiz yeni donanımlar yelpazesi sayesinde konforunuzu maksimize ediyor. Carminat TomTom® navigasyon sisteminin güvenilirliği sayesinde yolculuklarınızda zaman kazanın. Kabindeki yaşam alanınızı gönlünüzce düzenleyebilirsiniz; Navigasyon sisteminin uzaktan kumandası özel gözüne yerleştiriliyor, torpido paneli üzerindeki özel bir bölmeye belgelerinizi koyabilirsiniz ve orta konsoldaki gözler tüm alanları en iyi şekilde değerlendirmeye olanak sağlıyor. Otomatik klima iç mekânda yaşam keyfini garanti eder.

V.I.P

Yeni Trafic Passenger şirketlere personel ve iş ortaklarının ulaşımı için en modern, prestijli ve etkin alternatifi sunuyor… Gövde rengi tamponu ve alaşımlı Ixtar* jantları ile şık, özel döşemesi ve akılcı düzenlenmiş sıcak iç mekânıyla konforlu araç yolcularına ve sürücüsüne prestijli bir modele yaraşan tüm özeni gösteriyor: Yarı mat krom kaplamalı torpido panelinin özenli tasarımı, otomatik klima, radyo CD mp3 ile bütün yolculuklarınız prestijli, konforlu ve güvenli biçimde gerçekleşecek.
*opsiyon

Güvenlik

Daha Fazla Güvenlik

Güvenlik alanında, Yeni Trafic her zaman daha büyük görüyor. Hız ayarlayıcı, sabitleyici ürün gamının güvenlik donanımına ek olarak sunuluyor. Mükemmel bir ergonomi için sistem torpido paneli üzerindeki bir kumanda yardımıyla devreye sokuluyor. Ayar kumandalarına direksiyon üzerinden ulaşılıyor. EBV fren dağıtıcısı ve acil fren yardımı ile bütünleşen ABS fren sistemi ile Yeni Trafic kritik durumlarda direksiyon hâkimiyetini korumanıza yardım eder.

Acil Fren Destek Sistemi

ABS EBV Elektronik Fren Gücü Dağıtıcısı ve Acil Fren Yardımlı tekerleklerin kilitlenmesini önleme sistemi ile ileri güvenlik..

Güvenlik Donanımları

Kapılar sürüş halindeyken otomatik olarak kilitlenir. Daha fazla güvenlik için, dış kapılar 8 km/h aşıldıktan sonra otomatik olarak kilitleniyor.

Konfor

Passenger Ambiyansları

Trafic Passenger standart olarak «Elba» mavi (3) döşeme, Manuel klima, 4 x 15 W radyo sunuluyor ve herkesin konforu için sürücü ve yolcu koltuklarının yüksekliği ayarlanabiliyor.

Sürüş Keyfi

Yolunuz Hep Aydınlık

İlave sis farları ile sisli ya da yağmurlu havalarda görüş alanınızı genişletir.

Arka Park Sensörü

Bu sistem geri vitesteki manevraları kolaylaştırır. 4 sensörü sayesinde aracın çarpabileceği engellerin tam olarak algılanmasını sağlar.

comments powered by Disqus