Trafic Multix 5+1

Genel

Güvenlik

Optimum Güvenlik

Bir profesyonel için, güvenlik vazgeçilmez bir koşuldur. Günlük hayatın tehlikelerinden sakınmak için, Trafic, yağmur sensörlü cam silecekleri ve otomatik yanan farlar, hareket halindeyken otomatik olarak kilitlenen kapılar, direksiyondan kumandalı hız limitörü gibi en yenilikçi sistemlerle donatıldı. Kritik durumlarda kontrol sağlamada size yardımcı olmak üzere, Trafic Elektronik Fren Gücü Dağıtıcısı EBV, Acil Fren Yardımı, hız sabitleyici-sınırlayıcı ile birleşen ABS fren sistemi gibi özel olarak geliştirilmiş sistemleri sayesinde sürüş hatalarını düzeltiyor. Öte yandan, sürücü ve yolcuları korumak için, Trafic, sürücü hava yastığı, güç limitörlü ve aktif ön gergili 3 noktalı yüksekliği ayarlanabilir emniyet kemerleri ile eksiksiz bir güvenlik düzeneği sunuyor.

İleri Düzeyde Güvenlik

Acil fren destek sistemli ABS EBV Elektronik Fren Gücü Dağıtıcısı ve Acil Fren Yardımlı tekerleklerin kilitlenmesini önleme sistemi ile güvendesiniz.

Hız Ayarlayıcı ve Sabitleyici

Seçilen hızın altındaki bütün süratlerde sürücü hızlanma, yavaşlama ve frenleme kontrolünü elinde tutar. Acil hızlanma durumunda, “kick-down” sistemi seçilen hız limitinin aşılmasını sağlar. (Opsiyonel)

Otomatik Güvenlik Sistemleri

Kapılar sürüş halindeyken otomatik olarak kilitlenir. Daha fazla güvenlik için, dış kapılar 8 km/h aşıldıktan sonra otomatik olarak kilitleniyor.

İç Mekan Genişliği

Geniş Hacim

Trafic Multix'in sürücü arkasındakı ikinci sıra koltuğu ve yük bölümü sayesinde hem yük hem de yolcu taşımacılığı yapabilirsiniz. Ayrıca katlanabilir modüler koltuğu sayesinde daha fazla yük taşıyabilmenizi imkan verir.

Konfor

Profesyoneller İçin Ergonomi

Yeni Trafic eksiksiz yeni donanımlar yelpazesi sayesinde profesyonel çalışma ortamınızı optimize eder. Carminat TomTom® navigasyon sisteminin (opsiyonel) güvenilirliği sayesinde çalışmalarınızda zaman kazanırsınız. Kabindeki yaşam ve çalışma alanınızı gönlünüzce düzenleyebilirsiniz; torpido paneli üzerindeki yeni A4 bölmeye belgelerinizi koyabilirsiniz ve orta konsoldaki gözlerle en ufak serbest alan değerlendiriliyor. Otomatik klima iç mekânda yaşam keyfini garanti eder. Hız sabitleyici- sınırlayıcı tüketiminizi minimize etmenizi sağlar. Yeni radyo gamı ile mobil cihazlarınızı kullanmanıza olanak veren Bluetooth® teknolojisi ve bağlantı olanakları sunulmaktadır. (opsiyonel)

Yağmur Sensörü

Sensörler farların otomatik olarak yanmasına ve cam sileceklerinin çalışmasına ve süpürme hızına kumanda eder. Silecek süpürme hızı hassasiyeti sürücü tarafından ayarlanabilir.

Teknoloji

Teknoloji Sizinle

Bluetooth® Parrot eller serbest telefon kiti ileri teknolojili bir üründür. Telefonunuza dokunmadan telefon edebilirsiniz. Cep telefonunuzda kayıtlı olan bilgiler LCD ekranda görüntülenir.

Geleceği Getirdik

Mp3 okuyucularınızı kolayca bağlamanız için ön panelden tali girişli MP3/CD oto-radyo.Böylece bütün müzik koleksiyonunuza erişim olanağınız olacaktır. 4x45 W gücü ve alt geçirim filtresi ile optimal ses kalitesinden yararlanırsınız.

comments powered by Disqus