Yeni Fluence

Genel

Tasarım

Yeni Çizgiler

Sağlam ve şık, Yeni Renault Fluence dinamizmi ile gözünüzü kamaştıracak ve sağlamlığıyla farkını ortaya koyacak. İlk önce yeni ön tasarımı göze çarpıyor, led gündüz farları ve projeksiyon mercekli ön farlar daha güçlü ve daha keskin bir bakış sağlıyor. Renault logosu yeni marka kimliğini daha iyi vurgulamak için siyah fon üzerinden ayırt ediliyor. Çok hızlı, çizgileri akıcı, ilham verici, arzu uyandıran şekilde kendini ortaya koyuyor. Sadece bir kelime onu bir kelime tanımlıyor: Çağdaş.

Modern

İçeride ise konfor ve teknoloji gündelik hayatınızı tamamlıyor. Yeni Fluence ile teknoloji ve kolaylıklar parmaklarınızın ucunda. Yeni Renault Fluence; kesinlikle modern!

Teknoloji

Entegre Sistemler

Teknoloji sizin için önemli mi? Öyleyse,Yeni Renault Fluence tam size göre. Renault R-Link ile, tüm multimedya içeriklerinize erişmek, telefonla konuşmak veya entegre navigasyon sistemini kullanarak en yolunuzu bulmak için ekrana dokunmanız yeterli. Müzik ister misiniz? Fluence'ın tüm ses sistemleri USB ve Bluetooth ile taşınabilir cihazlarınıza veya akıllı telefonunuza bağlanarak Mp3'lerinizi çalıyor.

Eller Serbest

Eller serbest Renault kartı, otomobile ulaşımınızı kolaylaştırıyor. Kartınızı yanınızda taşımanız yeterli; kapı kollarına dokunduğunuzda kilitler açılıyor, siz kartınızı cebinizden çıkarmadan motoru çalıştırabiliyorsunuz. Otomobilden uzaklaştığınızda, kapılar otomatik olarak kilitleniyor.

Sürüş Keyfi

Otomatik Vites Kutusu

Yeni Renault Fluence sürüş keyfini yakıt ekonomisi ile birleştiriyor. CVT X-Tronic (sürekli değişken aktarma) otomatik vites kutusu sayesinde akıcı ve ekonomik bir sürüş sizinle buluşuyor.

Park Freni

Yeni Renault Fluence'ın elektronik park freni siz motoru durdurduğunuzda otomatik olarak devreye giriyor, gaz pedalına bastığınız anda da kendiliğinden devre dışı kalıyor. Eğer ihtiyacınız olursa, onu devreye sokmak için bir düğmeye ufak bir dokunuşunuz yeterli oluyor.

Güvenlik

Yokuşta Kalkış Desteği

Dik yokuşlarda aracınızın kaymaması için, ayağınızı fren pedalından kaldırdıktan sonra 2 saniye boyunca Fluence frenleri tutmaya devam ediyor.

Acil Fren Yardımı (AFU)

Acil fren yardım sistemi (AFU) acil fren durumunda duruş mesafesini azaltmaya ve şerit kontrolünü korumaya yarayan ABS ile birlikte size ihtiyaç duyduğunuz daha kısa fren mesafesini sunuyor.

comments powered by Disqus