Trafic Panelvan 6 m3

Genel

Yatırım

İşinizin Çözüm Ortağı

Trafic Van gamı profesyonellerin beklentilerini tam anlamıyla karşılamak için mümkün olan en geniş kapsamlı ürün seçeneklerini size sunuyor. Yük türünüz ne olursa olsun (nazik bitkiler veya ağır koliler, küçük veya büyük hacimli yükler, vs.) Trafic gamında size uygun olan vanı bulacaksınız. Her mesleğin ihtiyaçlarını karşılamak için gereken tüm çözümleri sunuyor.

Teknoloji

Yolculuk Sanatı

Yeni Trafic eksiksiz yeni donanımlar yelpazesi sayesinde konforunuzu maksimize ediyor. Carminat TomTom® navigasyon sisteminin güvenilirliği sayesinde yolculuklarınızda zaman kazanın. Kabindeki yaşam alanınızı gönlünüzce düzenleyebilirsiniz; Navigasyon sisteminin uzaktan kumandası özel gözüne yerleştiriliyor, torpido paneli üzerindeki özel bir bölmeye belgelerinizi koyabilirsiniz ve orta konsoldaki gözler tüm alanları en iyi şekilde değerlendirmeye olanak sağlıyor. Otomatik klima iç mekânda yaşam keyfini garanti eder.

Motor

Değişim Zamanı

En ileri teknoloji ürünü motoru sayesinde, Yeni Trafic düşük bir CO2 emisyon düzeyi sergiliyor. ISO 14001 belgeli bir fabrikada üretilen Yeni Trafic %11’in üzerinde geri dönüşümlü plastik içeriyor ve kullanım ömrünün sonunda %95 oranında yeniden değerlendirilebiliyor. Bu unsurlar ve 195 g’ın altındaki CO2 emisyonu ile Yeni Trafic Renault eco2 imzasına hak kazanıyor; bilindiği gibi Renault bu imza ile aracın tüm ömür döngüsü boyunca çevreye saygı sözü veriyor.

Güvenlik

Tasarımla Gelen Güvenlik

Güvenlik alanında, Yeni Trafic her zaman daha büyük görüyor. Hız ayarlayıcı, sabitleyici ürün gamının güvenlik donanımına ek olarak sunuluyor. Mükemmel bir ergonomi için sistem torpido paneli üzerindeki bir kumanda yardımıyla devreye sokuluyor. Ayar kumandalarına direksiyon üzerinden ulaşılıyor. EBV fren dağıtıcısı ve acil fren yardımı ile bütünleşen ABS fren sistemi ile Yeni Trafic kritik durumlarda direksiyon hâkimiyetini korumanıza yardım eder.

Optimum Güvenlik

Bir profesyonel için, güvenlik vazgeçilmez bir koşuldur. Günlük hayatın tehlikelerinden sakınmak için, Trafic, yağmur sensörlü cam silecekleri ve otomatik yanan farlar, hareket halindeyken otomatik olarak kilitlenen kapılar, direksiyondan kumandalı hız limitörü gibi en yenilikçi sistemlerle donatıldı. Kritik durumlarda kontrol sağlamada size yardımcı olmak üzere, Trafic Elektronik Fren Gücü Dağıtıcısı EBV, Acil Fren Yardımı, hız sabitleyici-sınırlayıcı ile birleşen ABS fren sistemi gibi özel olarak geliştirilmiş sistemleri sayesinde sürüş hatalarını düzeltiyor. Öte yandan, sürücü ve yolcuları korumak için, Trafic, sürücü hava yastığı, güç limitörlü ve aktif ön gergili 3 noktalı yüksekliği ayarlanabilir emniyet kemerleri ile eksiksiz bir güvenlik düzeneği sunuyor.

comments powered by Disqus