Zoe

Genel

Şarj

Pozitif Enerji

ZOE, 3 şarj yöntemiyle şarj edilebiliyor:
standart (mevcut güce bağlı olarak 6-8 saat), hızlı (30 dakika) ve otomatik batarya değiştirme istasyonunda 3 dakikada boş bataryayı dolu batarya ile değiştirme olanağı sunan QUİCKDROP SİSTEMİ. ZOE size 160 km'lik menzil sunuyor..

Şarj Yöntemleri

Standart şarj
En yaygın şarj yöntemidir. Otomobilinizi sadece bir şarj terminaline (örneğin, bir otoparkta) ya da bir ev prizine bağlayarak mevcut güce göre 6 - 8 saat arasında tam şarj gerçekleştirebilirsiniz.

Şarj Yöntemleri

Hızlı şarj
En iyi yardımcı şarj yöntemidir. Bataryanızı hızla şarj etmeniz gerektiğinde, otomobilinizi otoyol üzerine yerleştirilen "hızlı şarj" terminallerinden birine bağlamanız, sadece 10 dakikada 50 km'lik menzil kazanmanız ya da yarım saatte tam şarj gerçekleştirmeniz için yeterli olacaktır.

Teknoloji

Akıllı Navigasyon

ZOE'nun navigasyon sistemi sizi bir noktadan diğerine yönlendirmekle yetinmiyor. Aynı zamanda en yakın şarj noktalarını da gösteriyor. Böylece her koşulda gönül rahatlığıyla yolculuk yapmanızı sağlıyor.

Gerçeğe ve Sanala Bağlantı

Sürüş, navigasyon, enerji rezervi ve araç içi mutluluğunuzla ilgili tüm verilere iki interaktif renkli ekrandan ulaşabilirsiniz.

Tasarım

Işıltılı Bir Deneyim

Sabahlarınızı güneşlendirin. Işık, canlılığı artırır ve genel bir mutluluk duygusu verir. Philips işbirliğiyle geliştirilen ZOE ışık terapisi programı, sürücünün canlılığını korumasını sağlıyor ve ruh hali üzerinde olumlu etki uyandırıyor..

SPA Ambiyansı

Ses ambiyansının koku ambiyansına uymasını sağlamak için, Qwartz'ın (Uluslararası Yeni Müzik Eserleri Ödülü) ajansı Créative Diffusion ile birlikte MONTY ADKINS'in "Panel 3 to Annis" eserinden bir parça seçildi.

Biotherm

Biotherm ile geliştirilen çok yönlü bir mutluluk kaynağı. Cildin nemliliğine özen:
Klima cildinizin kurumasını engelleyecek şekilde yeniden tasarlandı. Toksin sensörü ve partikül filtreleri sayesinde kirliliğe karşı koruma. Aktif koku yayılımı:
Elektrikli bir sistem canlandırıcı yada rahatlatıcı özel aktif kokular yayıyor.

Motor

Motor Özellikleri

Bir elektrikli hatchback’den çok daha fazlası: tam bir mutluluk. 60 kW (80 beygir)'lik motor gücüne sahip ZOE, 4 kişi yolcu kapasitesi ve 222 Nm'lik tork gücü sunuyor.

comments powered by Disqus