Yeni Sandero Stepway

Genel

Tasarım

Macera İçin Doğdu

Eğer güçlü kişiliğe sahip bir araç arıyorsanız, kişilikli iç ve dış tasarıma sahip Yeni Sandero Stepway beğeninizi kazanacak! Yeni ön yüzü ve özel karoseri özellikleri - krom renk ön ve arka kızakları, sis farları, genişletilmiş çamurluklar, 16 inçlik jantları, çift renkli tavan çıtaları ve standart metalik rengiyle Yeni Dacia Sandero Stepway tutarlı ve daha da iddialı maceracı tarzını sergiliyor. Yeni Dacia Sandero Stepway yükseltilmiş zemin yüksekliği, ön/arka motor şasi koruma kızakları ve marşpiyeleri ile her tür zemine uygun 'off road' özelliklerini koruyor. Sağlam, güvenilir yeni Dacia Sandero Stepway en zorlu yol ve iklim koşullarına dayanacak şekilde tasarlandı. Şehir dışına kaçışlar, alışılmış yollardan çıkmak için ideal.

Saklama Alanları

Torpido gözüne ilave olarak, Yeni Dacia Sandero Stepway'de gösterge panelinin üst kısmında yeni bir merkezi yerleştirme alanı sunuluyor.

Yeni Gösterge Paneli

Yeni Dacia Sandero Stepway'de, yeni tip koyu karbon kapsamlı bir kokpit paneli ile krom kadranlı ve özellikle işlevsel yeni nesil kumandalarıyla modern tasarımlı yeni tip gösterge paneli kullanıldı.

Ergonomik Sürücü Koltuğu

İşlevsel ve etkin bir sürücü koltuğu. Akılcı çözümler ile Yeni Dacia Sandero Stepway'in sınıfının diğer araçlarından hiçbir eksiği yok. Kabin size anında bir modenlik ve sağlamlık hissi veriyor. Direksiyonda, kumandaların ergonomisi ve gösterge panelinin işlevselliğine özen gösterildi.

Motor

Tutumlu ve Performanslı

Yeni Dacia Sandero Stepway güçlü motor seçeneklerine sahip : TCe 90 bg (benzinli) ve dCi 90 bg. Yeni Sandero Stepway çok yeni bir motordan yararlanıyor; Renault grubunun mekanik mükemmelliğinin yeni sembolü olan TCe 90 bg. Bu küçük dahi, sürüş keyfi ve zevki, hesaplı yakıt tüketimi ve CO2 emisyonlarını (116 gr/km) azalan günlük kullanım maliyeti avantajı ile birlikte sunuyor. Dizelde, düşük yakıt tüketimi ve CO2 emisyonlarına sahip dCi 90 bg Dacia eco² imzasını alıyor : Karma parkurda 3,8 l/100 km* (99gr/km CO2*). * Yürürlükteki mevzuata göre onay sürecindeki yakıt tüketimleri ve emisyonlardır.

Eco Mod

Direksiyonun solunda yer alan bir butona basılarak devreye giren bu otomatik mod yakıt tüketimini ve CO2 emisyonlarını sürüş tarzına göre -%10'a kadar azaltmaya yardım eder. Aracın performansını optimize ederek, gaz pedalının davranışını değiştiriyor, motorun torkunu ve gücünü optimize ediyor ve klima ve ısıtma sisteminin özelliklerini sınırlıyor. Herhangi bir anda, motorun tam performansına geri dönmek için gaz pedalına bir kere dokunarak veya Eco Mod düğmesine tekrar basılmasıyla fonksiyondan çıkmak mümkündür.

Teknoloji

Yeni Radyo CD MP3

Yeni Dacia Sandero Stepway gerçek bir mültimedya çözümü sunuyor : Yeni Radyo CD MP3. Radyo, büyük ekranlı bir radyo ve MP3 formatı uyumlu CD okuyucudan oluşuyor. Bluetooth® teknolojisi, ön paneldeki USB girişleri ve prizi ile aynı zamanda direksiyon altı kumandalar bu ekipmanı tamamlıyor. Bluetooth® teknolojisi bir yandan adres listesinin senkronizasyonu ve çağrıların hafızaya alınması ile eller serbest telefon açmaya, diğer yandan tercih ettiğiniz mobil müziği audio streaming olarak veya aracın hoparlöründen dinlemenize izin veriyor.

Multimedia Sistemi

Basit ve sezgisel kullanımıyla entegre navigasyon ve Bluetooth® eller serbest bağlantılı ve audio streaming fonksiyonlu radyodan oluşuyor. Sistem 7'' (18 cm) dokunmatik ekranla kumanda ediliyor. "Menü" sayfası MEDIA NAV'ın farklı fonksiyonlarında kolaylıkla gezinmeye izin veriyor. Ön paneldeki bir USB giriş ve priz vasıtasıyla mobil cihazlarını bağlamak ve ekranın dokunmatik kumandaları veya direksiyon altı kumandalar ile onları kontrol etmek de mümkün. * Opsiyonel

Güvenlik

Acil Fren Yardımlı AFU, ABS

Tekerleklerin kilitlenmesini önlemeyi sağlayan ABS ile birlikte AFU (Acil fren yardımı) frenleme durumunda direksiyon hakimiyetini sağlamaya yarıyor ve durma mesafelerini minimize ediyor.

ESP

ESP (Elektronik Stabilite Kontrolü) aracın güzergah kontrolüne yönelik denge sağlayıcı aktif güvenlik ekipmanıdır.

Yolcu Hava Yastığı

Eğer ön yolcu koltuğu yerine bir çocuk koltuğu yerleştirmek isterseniz, yolcu hava yastığının bağlantısını kesmeyi ihmal etmeyin. Maksimum güvenlik için basit bir hareket.

comments powered by Disqus