Yeni Sandero

Genel

Tasarım

Ferah Yerleşim

Bagaj hacmi (320 lt), aracın fiyatı ve kompakt ölçüleri dikkate alındığında, rakipsiz kalıyor. Pratiklik ve modülerlik özelliği de 1/3 - 2/3 katlanır arka koltuklar sayesinde her zamanki gibi hizmetinizde. İç mekan, özellikle merkezi yerleştirme gözü, arka kapılara ilaveten 1,5 litrelik bir şişeyi alabilecek saklama bölmelerinin ön kapılara eklenmesi ile daha fazla yerleştirme alanı sunacak şekilde geliştirildi.

Dış Tasarım

Yeni Dacia tasarım kimliği genel bir kalite ve güç duygusunu çağrıştırıyor. Homojen ön yüz, ızgaraya iyice yerleştirilmiş Dacia logosu ile bütünleşiyor. Geniş farlar ve radyatör ızgarası ön yüzü daha dışa dönük kılıyor. Profilden bakıldığında, karoseri ile camlı üst bölüm arasındaki oran, heykelsi cam eşiği çizgisi, daha belirgin kavisli çamurluklar ile ifade edilen sağlamlık duygusunu güçlendiriyor.

İç Tasarım

Yeni Dacia Sandero'da, yeni tip koyu karbon veya çift renkli (versiyona bağlı olarak) kapsamlı bir kokpit paneli ile krom kadranlı ve özellikle işlevsel yeni nesil kumandalarıyla modern tasarımlı yeni tip gösterge paneli kullanıldı. Havalandırma çerçeveleri ve direksiyon simidi logosu da krom (versiyona bağlı olarak).Malzeme kalitesi üzerinde özenle çalışıldı ve zarif renk seçimi sayesinde kalite hissi arttırıldı.

Ergonomik Sürücü Koltuğu

İşlevsel ve etkin bir sürücü koltuğu. Akılcı çözümler ile Yeni Dacia Sandero'nun sınıfının diğer araçlarından hiçbir eksiği yok. Kabin size anında bir modenlik ve sağlamlık hissi veriyor. Direksiyonda, kumandaların ergonomisi ve gösterge panelinin işlevselliğine özen gösterildi.

Yeni Gösterge Paneli

Yeni Dacia Sandero'da, yeni tip koyu karbon veya çift renkli (versiyona bağlı olarak) kapsamlı bir kokpit paneli ile krom kadranlı ve özellikle işlevsel yeni nesil kumandalarıyla modern tasarımlı yeni tip gösterge paneli kullanıldı.

Bagaj Hacmi

Yeni Dacia Sandero'nun 320dm3 lüks bagaj hacmi aracın fiyatı ve boyu dikkate alındığında rakipsizdir !

Motor

Eco Mod

Eco mod, yakıt tüketimini ve CO2 emisyonlarını sürüş tarzına göre -%10'a kadar azaltmaya yardım eder. Aracın performansını optimize ederek, gaz pedalının davranışını değiştiriyor, motorun torkunu ve gücünü optimize ediyor ve klima ve ısıtma sisteminin özelliklerini sınırlıyor. Herhangi bir anda, motorun tam performansına geri dönmek için gaz pedalına bir kere dokunarak veya Eco Mod düğmesine tekrar basılmasıyla fonksiyondan çıkmak mümkündür.

Güvenlik

Acil Fren Yardımlı AFU ABS

Tekerleklerin kilitlenmesini önlemeyi sağlayan ABS ile birlikte AFU (Acil fren yardımı) frenleme durumunda direksiyon hakimiyetini sağlamaya yarıyor ve durma mesafelerini minimize ediyor.

ESP

ESP (Elektronik Stabilite Kontrolü) aracın güzergah kontrolüne yönelik denge sağlayıcı aktif güvenlik ekipmanıdır.

Hava Yastıkları

Sürücü ve yolcu hava yastıkları.
Eğer ön yolcu koltuğu yerine bir çocuk koltuğu yerleştirmek isterseniz, yolcu hava yastığının bağlantısını kesmeyi ihmal etmeyin. Maksimum güvenlik için basit bir hareket.

Teknoloji

Yeni Radyo CD MP3

Yeni Radyo CD MP3, büyük ekranlı bir radyo ve MP3 formatı uyumlu CD okuyucudan oluşuyor. Bluetooth teknolojisi, ön paneldeki USB girişleri ve prizi ile aynı zamanda direksiyon altı kumandalar bu ekipmanı tamamlıyor. Bluetooth teknolojisi, adres listesinin senkronizasyonu, çağrıların hafızaya alınması, eller serbest telefon konuşma özelliği, istediğiniz müziği audio streaming olarak veya aracın hoparlöründen dinlemenize izin veriyor.

Multimedia Sistemi

Gösterge paneline mükemmel olarak entegre edilmiş sistem dokunmatik bir ekran, basit ve sezgisel kullanımıyla entegre navigasyon ve Bluetooth eller serbest bağlantılı ve audio streaming fonksiyonlu radyodan oluşuyor.

comments powered by Disqus