Yeni Duster

Genel

Tasarım

Yerleşim Alanı Planları

Torpido güzü ile geniş bir saklama birimi hizmetinize sunuluyor. Bu şekilde bütün belgelerinizi, kişisel eşyalarınızı ve yolculuğunuz için gerekli olan nesneleri içerebilen büyük bir yerleştirme alanından yararlanırsınız.

İç mekan

İç mekânı arzunuza göre değiştirebilirsiniz. Bu şekilde bir yandan yolcularınızın konforuna öncelik verirken, eşya yerleştirmeye ayrılmış alanları da düzenleyebileceksiniz.

Konfor Tasarladık

Dacia Duster geniş ve konforlu bir iç mekana sahip. Pratik ve işlevsel iç mekanı 5 yolcuya bütün bagajları ile rahat yolculuk olanağı sunuyor. Dacia Duster versiyonlara göre 475 litreye kadar bagaj kapasitesi sunuyor. Arka koltuklar yatırıldığında, yükleme alanı 1 636 litreye ulaşıyor. Ön yolcu koltuğunun sırtlığı katlandığında, 2,65 m uzunluğa kadar eşyalar iç mekana yerleştirilebiliyor. Sürücüler ve ailelerinin beklentileri farklı olduğundan, Dacia Duster temel donanımlar sunuyor. Araçta gereksiz hiçbir şey yok ve herkes kendi Duster’ını serbestçe kişiselleştirebilir! Bütün ihtiyaçları karşılamak için, birçok paket ve opsiyon sunuluyor. Tek kelimeyle : Dacia Duster’da bütün istek ve ihtiyaçlar için bir çözüm mutlaka vardır

Arazi Aracı Tasarımı

Geniş çamurlukları ve yüksek kasa yapısı kişiliğini hemen ortaya koyuyor : Dacia Duster gerçek bir arazi aracı! Çekici tasarımlı Dacia Duster krom kaplama radyatör ızgarası ve çift optikli ön farları ile şehirde de herkesin beğenisini kazanıyor. Duster’ın eşsiz görünüşü look paketi seçilerek (Krom renkli ön ve arka koruma kızakları, eteklikler, dış dikiz aynaları, siyah veya krom renkli tavan barları, karartılmış arka kapı, kelebek ve bagaj kapağı camları), veya mevcut çok sayıda aksesuar arasından seçim yaparak daha da güçlendirilebiliyor. Dacia Duster için tasarım aynı zamanda keyif ile eş anlamlı.

Teknoloji

Dijital kadran

Hoş bir yolculuk için gerekli bütün bilgiler dijital kadranda görüntüleniyor. Yakıt tüketimi ve mesafeler hakkında sürekli olarak bilgi edinmeniz için güvenli ve pratik bir araç oluşturuyor.

Güvenlik

Güvendesiniz

Bizim için güvenliğiniz herşeyden önce gelir. Renault'nun güvenlik alanındaki uzmanlığından yararlanarak tüm yolcularınız ve sizi korumak için Dacia Duster'ı aktif ve pasif güvenlik özellikleriyle donattık.

ABS ve ESP

ABS
ESP (sadece 1.5 dCI 110 bg motorda)

Motor

Tasarruflu Motor

Zaman değişiyor. Bir 4x4 kullanmak uzunca bir süre bir ayrıcalık olarak kabul ediliyordu; Dacia Duster ile bu keyif şimdi erişilebilir oldu. İnanılmaz bir fiyata sunulan Dacia Duster optimize bakım programı, güvenilirlikleri kanıtlanmış tutumlu ve çevreye saygılı motorları sayesinde düşük kullanım maliyetleri sergiliyor. Buna göre, dCi motorlar bir depo yakıt ile daha fazla kilometre yapma olanağı sağlıyorlar ve aynı zamanda 4x2 versiyonlarda 140 g/km’nin altında ve 4x4 versiyonlarda 150 g/km’nin altında kalan düşük CO2 salımlarıyla ayırt ediliyorlar. Gerçek bir tasarruf anlayışı!

Üstün 4x4 yetenekleri

Dacia Duster hiçbir zeminden, hiçbir yoldan korkmaz. Yüksekliği ve engel aşma açıları ile tasarlanmış olan Duster gerçek 4x4 yeteneklerine sahip. Kasa yapısı her türlü yol ve arazi koşullarının üstesinden gelmesini sağlar. Dacia Duster boyutlarına göre kompakt ve hafif bir araç, bu da ona büyük bir çeviklik kazandırır ve arazi performansını artırır. Bu performanslara yeni 6 ileri* vites kutusu da katkıda bulunmaktadır; bu vites kutusu engebeli arazide seyir, yokuş veya yüklü kalkışta, yokuş aşağı aracı tutmak için kısa birinci vites oranına sahiptir (1 000 d/d’da 5,79 km/h). Dacia Duster kolay kullanım özelliği ile her türlü yol koşuluna adapte olur. Hem de güvenlik içinde!

comments powered by Disqus