Dokker Van

Genel

Tasarım

Meslek Erbabı

Yükleme hacmi, sürüş konforu, kolay yükleme ve erişim, Dacia Dokker Van’da günlük yaşamda işinizi kolaylaştırmak için her şey var. Onunla, çok sayıda avantajdan yararlanırsınız… Örneğin, 2,5 m3 fiyatına, 3,3 m3 yükleme hacmi. Tutumluluk yönünden ise, tam bir profesyonel… Ve performans bakımından, 1.5 dCi 75 bg dizel motorun rakiplerinden hiç aşağı kalır tarafı yok! Gerçek bir iş ortağınız olarak, fonksiyonel donanımları ve geniş iç mekânı konforunuza büyük ölçüde katkıda bulunuyor. Dacia güvencesi, güvenilirliği ve sağlamlığı da sizi ikna etmeye yetecek!

Konfor

Büyük Kapıların Avantajı

Dokker Van yükleme ve erişim anlamında bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Tüm eşyalarınızı kolayca yükleyebilmeniz için, Dokker Van’da 703 mm yükleme genişliği sunan bir sürgülü yan kapı var. Üstelik, çok pratik asimetrik arka kapıları 1,08 m genişliğinde bir açıklık sunuyorlar. Böylesine kolaylık ve rahatlık sağlamak, gerçekten iyi bir iş ortağı olmak demektir!

İç Mekan

Geniş Hacim

Uygun Fiyata Size Lazım Olan Hacim Yükleme kapasitesi sizin için çok önemli değil mi? Dacia bunu anladı ve Dokker Van ile büyük oynuyor. 750 kg yükleme kapasitesi, 3,3 m3 yükleme hacmi, 1,27 m’ye kadar çıkabilen yükleme yüksekliği… Dokker Van profesyonel beklentilerinizi tamamen karşılıyor. Yükleme bölümünde kırılgan eşyalarınızı mükemmel şekilde sabitleyebilmeniz için zeminde 8 kenetleme halkası ve 5 yan halka bulunuyor. Dacia Dokker Van ihtiyaçlarınıza uyum göstermeyi de biliyor. Yük bölümü, silindir bölme ile ayrılıyor. Her günkü işinizi ve yaşamınızı kolaylaştıracak gereken her şey onda var!

Güvenlik

Sağlam ve Güvenilir

Dacia değerlerine sadık Dokker Van sağlam ve güvenilir bir araç. Gerek imalatı, gerekse mekanik organları, ticari araçlara uyarlanmış son derece zorlu bir teknik şartnameye göre en katı testlere tabi tutuldu. Bu şekilde, özellikle frenlerin ve süspansiyonların bütün yol tiplerine ve iklim koşullarına adapte edilmesi için 1,9 milyon km yol kat edildi. Motoru ise zaten uzun yıllardan beri güvenilirliğini kanıtladı. Siz her koşulda, Dokker Van’ınıza güvenebilirsiniz.

comments powered by Disqus