Captur

Genel

İç Mekan Genişliği

Kalbinizde Yer Açın

Hacim, ışık, her şey sizi Renault Captur'un kalbine yerleşmeye davet ediyor! Captur yetişkin veya çocuk farketmeksizin herkesin daha fazla konfor yaşabilmesi için hacimli ve isteğe göre modüler yapıda bir iç mekan sunuyor.

Modülerlik

Katlanır 3 kişilik arka banket hacimlerle oynamaya izin verecek ve Renault Captur'un iç mekanını anlık kullanıma göre düzenleyecek şekilde sürgülü olarak tasarlandı.

Bagajda Temizlik Kolaylığı

Bagaj yüzü bir sünger ile temizlebilen kauçuk malzemeden üretildi ve çıkartılabilir-tersi kullanılabilir bir zemine sahip.

Torpido Değil Çekmece!

Torpido gözünün yerini alan Akıllı ve pratik maksi çekmece harika bir fikir! Sürücü ve ön yolcu için kolay erişimli bu alan, 11 litrelik saklama kapasitesiyle ihtiyacınız olan herşeyi saklayabiliyor.

Teknoloji

R-Link

Yolculuk ederken dünyayla bağlantınızı koparmayın! 7 inç dokunmatik ekran, sesli kumanda, TomTom® navigasyon, eller serbest Bluetooth® telefon, USB girişleri ve Jak, bir çok özellik basit bir şekilde bir arada.

İnternet Bağlantılı Yolculuklar

Entegre ve internet bağlantılı tablet Renault R-Link dokunmatik ekranı, sesli kumandası ve direksiyondan kumandaları ile yenilikçi ve pratik fonksiyonlara kolayca erişmenizi sağlar: Tomtom navigasyon, multimedya, telefon, araç verileri ve r-link store üzerinden indirilebilen uygulamalar kataloğu.

Motor

Formula 1'in Etkileri

Keyifli ve güvenilir, sağlam ve tutumlu, benzinli veya dizel renault Energy motorları formula 1’e borçlu oldukları özellikleri unutmuyor: Teknoloji, tutumluluk, esneklik, dayanıklılık. Renault Captur'un kalite/performans konusunda kendi sınıfında zirveye yerleşmesi kesinlikle bir tesadüf değil…

Tutumlu ve Performanslı

Renault Captur’da kullanılan tüm motorlar turbo-kompresörlü. Amaç? Sürüş keyfinde kendi sınıflarının en iyileri olmak. Dinamik ara hızlanmalar, ani ivmelenmeler, her devirde esneklik, Energy motorları dikkat çekici şekilde kontrol altında yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile keyif ve tutumluluğu birleştiriyor.

EDC vites kutusu

Daha fazla konfor ve keyif için, 6 ileri vitesli çift kavramalı EDC otomatik vites TCe 120 ve dCi 90 (yakında piyasaya sürülecek) motorlarla birlikte sunuluyor. Vites yükseltme esneklik içinde ve kesintisiz olarak, ivmelenme kaybetmeden süratle yapılıyor. Yakıt tüketimine gelince, manuel vitesle yarışabilir düzeyde.

Tasarım

Tasarımda Yeni Yol

Üç farklı dünyanın en iyi özelliklerini bir araya getiren kompakt bir SUV hayal ettik : SUV’ların kişiliği ve gücü, MPV’lerin işlevselliği ve hatchback’lerin sürüş keyfi.

Özgün Tasarım

Tasarımı yumuşak, akıcı ve dengeli çizgilerle kendini ifade ediyor. Olağanüstü kullanışlı Renault Captur hem pratik, hem de çevik ve akıllı. Captur, çift renkli karoseri ve herkesin kendi hayatını ve kendi isteklerini yansıtabilmesi amacıyla sunulan zengin kişiselleştirme aksesuarlarıyla, özgünlüğünü ortaya koyuyor.

comments powered by Disqus