Clio R.S.

Genel

Tasarım

Sportif Tutkunuz

Dinamik, seçkin, kışkırtıcı. Clio R.S. 200 EDC ile heyecanlanmaya hazır olun. Ön tampon üzerindeki F1 detayları, spoiler, arka hava difüzörü, çift egzoz çıkışı, 18" jantlar… Tutku ve performansı Clio R.S.’te yaşayın. Duyguların Sport hali: Cup Şasi Clio R.S., %15 daha sert süspansiyon, 5 mm daha alçak şasi ile maksimum performansa, kırmızı fren kaliperleri ve siyah renk 18" alüminyum alaşımlı jantlar ile daha asil ve sportif bir dış görünüşe kavuşuyor.

F1 Ruhu Tasarıma Yansıdı

Size her gün yarış keyfini tekrar tekrar yaşatırken bir yandan da sportif duruşu ile konforunuzu garantileyecek, F1’den esinlenerek oluşturulmuş eşsiz tasarım...

Sürüş

Yarışa Hazır Olun!

Clio R.S., performans yarışında yeni bir etap... F1’den esinlenerek geliştirilmiş olan 1,6 Turbo R.S 200 bg motor, çift kavramalı 6 ileri EDC vites kutusu ve direksiyondaki paletler arasındaki benzersiz uyum, günlük yaşamda sportifliği size dolu dolu yaşatıyor. Hem de beklediğiniz enerji verimliliğini de ihmal etmeden...

Sürüş Yardım Sistemleri

R.S. Drive sayesinde, Clio R.S. motorun, EDC vites kutusunun, direksiyonun, gaz pedalının komutlarınıza verdiği tepkiler ve sürüş yardım sistemleri üzerinde oynayarak agresif karakterli bir sportif modele dönüşüyor.

Konfor

Çok Yönlülük Doğasında Var!

Günlük kullanımı çok kolay olan Clio R.S., sürüş kolaylığı, benzersiz konforu ve düşük tüketimi ile sizi şaşırtacak. R.S. Drive sayesinde, Clio R.S. motorun, EDC vites kutusunun, direksiyonun, gaz pedalının komutlarınıza verdiği tepkiler ve sürüş yardım sistemleri üzerinde oynayarak agresif karakterli bir sportif modele dönüşüyor. Ses ambiyansının bile ayarlanabildiği Clio R.S.'ten önce bu düzeydeki çok yönlülüğe ulaşılmamıştı.

Her Şeyi Siz Rahat Edin Diye...

Bir Renault Sport model için en önemli özelliklerden biri, şimşek gibi hızlı vites geçişleri... İşte direksiyon üzerinde bulunan sabit vites kumanda paletleri de bu gereksinimi karşılamak üzere geliştirildi.

Teknoloji

R-Link ile Daha Eğlenceli!

Dokunmatik ekranlı, internet bağlantılı entegre navigasyon multidedya sistemi R-Link ile yaşamınızı kolaylaştırın. Radyo, Audio streaming, Bluetooth, TomTom Navigasyon uygulamaları ile R-Link bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Hala bir fonksiyonun eksik olduğunu mu düşünüyorsunuz? İstediğiniz uygulamayı R-Link store üzerinden indirin. 2013 yılının en iyi internet bağlantılı uygulama sistemi R-Link, Renault'nuzda geçirdiğiniz zamana keyif katıyor.

Ayarlanabilir Ambiyans

Günlük kullanımı çok kolay olan Clio R.S.'te üstün teknolojisinin getirdiği pek çok farklı özellik bulunuyor. Ses ambiyansının bile ayarlanabildiği bu araç sizi şaşırtmaya devam edecek...

comments powered by Disqus