Lodgy Stepway

Genel

Tasarım

Yepyeni ve Modern Tasarım.

Lodgy’nin Dacia Logosunu ön plana çıkaran ve geniş bir krom çubuk ile dikkat çeken büyük ızgarası markanın yeni görsel kimliğini vurguluyor.

Maceracı Görünüş

Krom renk ön/arka koruma kızakları ve sis farı yuvaları, genişletilmiş çamurlukları, çift renkli tavan barları ve krom renk dış dikiz aynaları ise ona maceracı bir görünüş kazandırıyor.

İç Mekan

Dinamik İç Mekan Tasarımı

Kabin içinde, Stepway imzalı yeni döşemesi, deri direksiyon simidi ve sedef mavi dokunuşlarla canlandırılan torpido paneli aracın güçlü kişiliğini sergiliyor.

Koyu Karbon ile Kontrast

Bu renk kombini koyu karbon iç ambiyans ile hoş bir kontrast oluşturuyor ve versiyonun dinamizmini vurguluyor.

İç Mekan Genişliği

Katlanabilen Koltuklar

Dacia Lodgy bütün ihtiyaçlarınızı karşılar. Yükleme hacmini arttırmak mı istiyorsunuz? 2. sıradaki koltuklar 1/3 – 2/3 yatırılabiliyor. Ayrıca 3. sırada olduğu gibi portföy şeklinde de katlanabiliyor.

Eviniz Gibi Rahat!

7 gerçek koltuğu, 3. Sırada diz mesafesi ve tavan yüksekliği bakımından rekor iç mekan genişliği, onu sınıfının en iyilerinden bir haline getiriyor. Lodgy aynı zamanda bütün iç mekanda homojen bir ısı konforu sağlayan etkin bir klima sistemi sunuyor. Sürücüden yolculara, Lodgy içinde yolculuk yapan herkes kendini evindeymiş gibi rahat hissediyor.

Motor

Tutumlu Motor

Dacia Lodgy Stepway, son derece tutumlu dizel motorunun 4,4 lt/100 km* değerleri ile tüketiminizi kontrol altına alıyor. (*1.5 dCi 110 bg motorda ve karma parkurdaki tüketim değeri)

comments powered by Disqus