Talisman

Genel

Sürüş

Duygularınızla Sürün!

Renault Talisman 4CONTROL sistemi sayesinde tepkisellik ve denge konularında zirveye oynuyor. 4CONTROL, otomobilin tekerlek açısını saniyede 100 kereden fazla ayarlayarak diireksiyonun etkisindeki artış sayesinde, dönüş çapını daraltıp tekerlek açısını arka tekerleklerde 3,5 dereceye çıkarır. Bu da mükemmel yol tutuşu ve benzersiz manevra kabiliyeti sunar.

Kişiselleştirme

Haftanın Her Gününe Farklı Bir Renkle Başlayın!

Mavi, kırmızı, yeşil, sepya veya mor. Siz hangisini isterseniz! Renault TALISMAN'ın kabin içi ortam ışığını o anki modunuza göre ayarlayabilir, her MULTI-SENSE® modu için ayrı bir renk atayabilir veya bu fonksiyonu devre dışı bırakabilirsiniz.

İç Mekan Genişliği

Ferah İç Mekan Oldukça da Zarif!

Çok sayıda saklama gözü ile hayatınızı kolaylaştırcak olan Talisman, 25 litrelik depolama alanı sunuyor. Bagajda bulunan 608 litrelik devasa boşluğa rağmen Talisman'ın tasarımının her noktasından zarafet akıyor.

Tasarım

İkisi, Pardon Üçü de Güvende!

Yeni i-Size standardıyla uyumlu iki Isofix sabitleme noktası sayesinde Renault Talisman'ın arka koltuğuna iki çocuk koltuğu takabilirsiniz. Ayrıca, üç standart çocuk koltuğunu üç emniyet kemerine bağlayabilirsiniz.

comments powered by Disqus