Hakkımızda

 

Güçlü ve güvenilir kadrosu ve ileri görüşlü, dinamik yapısıyla Renault ve Dacia markalarını en iyi şekilde temsil eden, kârlı satış ve satış sonrası hizmetlerini müşteriye sunan, gerek müşteri memnuniyeti gerekse yıllık ciro bazında otomotiv sektörünün liderleri arasında olan ASF, 2004 Temmuz ayında bünyesine Gebze Birleşik Tesisi’ni de ekleyerek yine ülkemizde bir ilk olan Renault Profesyonel’e imza atmıştır.

 

ASF faaliyetlerini kısaca inceleyecek olursak;

  • Renault ve Dacia Araç Satışı,
  • 2.El Faaliyetleri,
  • Satış Sonrası Servis ve Destek,
  • Kiralama,
  • Estetik,
  • Aksesuar Satışı

hizmetlerini profesyonelce sağlamakta olduğunu görürüz.

 

Yıllar boyu tüm yetkili satıcılıklar arasında “En Fazla Satış Yapan Bayi” ünvanını elinden bırakmayan ASF, 12 yıldır devam eden Türkiye Birinciliğini 2014’te de kaybetmedi ve “Renault Satışlarında Türkiye Birinciliği"ni tekrar kazandı. ASF Otomotiv 2014 yılında Türkiye’deki tüm yetkili satıcılar içerisinde Dacia satışları ile de “Türkiye DACIA Satış Birinciliği” ünvanını, aynı zamanda da 3.723 adetlik Renault satışı ile “Türkiye Perakende Birincisi” ünvanını kazanmış oldu.

 

Bugüne kadar satış konusunda olduğu kadar Müşteri Memnuniyeti ve Hizmet konularında da pek çok ödül kazanan ASF, aynı zamanda çeşitli ISO Kalite Belgelerinin de sahibidir. Vermiş olduğu kaliteli hizmet müşterinin karar verme aşamasından satışı tamamladıktan sonra ihtiyaç duyacağı hizmet süreçlerini kapsar. Bu nedenle ASF Servis de yılı her zaman verilen hedeflerin üzerinde tamamlar. Kaliteli ekibi, yılların tecrübesi ve Satış Sonrası Hizmetleri ile de her zaman en çok tercih edilen servislerden biridir.

 

Tüm bunların yanında ASF Otomotiv A.Ş global çapta bir oto kiralama firması olan Europcar’ın Türkiye organizasyonunun da temsilcisidir. 1949 yılında Paris’te kurulan Europcar, 3.000 ofisi ve 1.2 milyondan fazla araçtan oluşan ağıyla, dünyanın en büyük otomobil kiralama firmalarından biridir. Filosunu müşteri odaklı geliştiren Europcar, sürekli yenilenen araçları ve dizel seçenekleriyle müşterisine en iyi hizmeti vermeyi hedefler. Türkiye'deki 7.500 araçlık filosu ile müşterilerine her bütçeye uygun kaliteli hizmeti sunmak için çalışır. Europcar Türkiye, 2014 yılında tüm dünya Europcar Rent-a-Car distribütörleri arasında “En İyi Gelişim Gösteren Ülke” ödülünü almaya hak kazandı. Aynı yıl filo adetinde de Europcar tarihindeki en fazla adete ulaştı.

 

Türkiye’de modifiye konusunda ilk profesyonel çalışmaları yapan FT Tuning de ASF Otomotiv A.Ş’nin bir markasıdır. Dünyaca ünlü Vossen, KW Suspensions, ST Suspensions markalarının Türkiye Distribütörlüğü çalışmalarını yürüten FT Tuning de bugün ülkemizde modifiye sektöründe öncü bir marka haline gelmiştir.

 

Sigorta sektöründe de otomotiv branşında hizmet vermekte olan Burç Sigorta yine ASF Otomotiv A.Ş’nin güçlü markalarından biridir. 11 yıldır otomotiv branşı birinciliğini kaptırmayan Burç Sigorta, 2014 yılında da yine “Otomotiv Branşı Birinciliği”ni devam ettirmektedir. Aynı yıl 300 bölge acentesi arasında Burç Sigorta “Prim Üretiminde İkincilik” ünvanını korumuştur. Aynı zamanda Burç Sigorta Axa’nın prestij klubü olan Milyonerler Klubündeki tek otomotiv acentesi olarak bu yıl da yerini korumaya devam etmiştir. 2014 yılında Burç Sigorta, AK Sigorta’da kıdem atlayarak “Zümrüt Acente” ünvanına erişmiştir.